Muhtarlar Poyraz'ı ziyaret ettiler

Muhtarlar Poyraz'ı ziyaret ettiler

Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Kahramanmaraş Şube Başkanı Vedat Paköz beraberinde mahalle muhtarlarıyla birlikte Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı ziyaret ettiler.

Kahramanmaraş Belediyesinin mahallelere yönelik devam etmekte olan asfalt, yama ve kaldırım gibi alt yapı çalışmaları dolayısı ile teşekkür ettiler.

Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Kahramanmaraş Şube Başkanı Vedat Paköz, ziyarette yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a tüm muhtarların istedikleri zaman ulaşabildiğini söyledi. Paköz, yerel yönetimlerle muhtarların güzel diyalogların halka hizmet olarak döndüğünü belirterek, “Gerek derneğimizin ve gerekse muhtarlarımızın ilettiği tüm sorunları anında çözen başkanımıza teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ise, muhtarların ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Muhtarlarımız halkın temsilcileridir. Onlarla iyi diyaloglar kurarak, halkın hizmet taleplerini alıyoruz. Bu işbirliği sayesinde doğru yerlere doğru hizmetler yapılıyor. Bu konudaki yardım ve desteklerini her zaman bekliyoruz. Mahalle muhtarlarımızla yaz başında yaptığımız toplantıda aldığımız bir karar ile hizmete en çok ihtiyaç duyan mahallelerden başlamak kaydıyla tüm mahallelerimize belediye hizmetlerini eşit şekilde ulaştırıyor, halkımızın taleplerine cevap veriyoruz.” dedi.

Ziyaretin sonunda Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Kahramanmaraş Şube Başkanı Vedat Paköz Başkan Mustafa Poyraz’ a çiçek takdim ettiler.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2008, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66