Narlı beldesinde geniş güvenlik önlemleri alındı!

Narlı beldesinde geniş güvenlik önlemleri alındı!

Kahramanmaraş'ta 24 Aralık 1978'de meydana gelen ve 100'ü aşkın kişinin öldüğü olayların yıldönümü nedeniyle Pazarcık İlçesi'ne bağlı Narlı Beldesi'ndeki Cemevi'nde anma töreni yapılacak. Anma töreni öncesi Narlı Beldesi'nde geniş güvenlik önlemleri alındı.


Kahramanmaraş'ta 24 Aralık 1978'de meydana gelen ve 100'ü aşkın kişinin öldüğü olayların yıldönümü nedeniyle Pazarcık İlçesi'ne bağlı Narlı Beldesi'ndeki Cemevi'nde anma töreni yapılacak.


Tören öncesi anma törenine katılacak olan diğer illerden gelen vatandaşların bulunduğu otobüsler belde girişi yakınlarında jandarma ve polis ekipleri tarafından durdurularak kimlik kontrolü yapıldı. Narlı Beldesi'ndeki Cemevi'nde yapılacak olan anma töreninin saat 11.00 sıralarında başlanması bekleniyor. Polis ve jandarma ekipleri anma töreni öncesi Narlı Beldesi'nde geniş güvenlik önlemleri alındı.


Öte yandan; saat 11 sıralarında Narlı Cemevi'nde başlayacağı açıklanan anma etkinliği nedeni ile Narlı Belediyesi önündeki karayolu üzerinde toplanan ve büyük çoğunluğu il dışından gelen yaklaşık 300 kişilik kalabalığın Kahramanmaraş kent merkezine gitmek istemelerine güvenlik güçlerinin izin vermediği öğrenildi. (Ajanslar)

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2011, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63