Neşter de yine Kahramanmaraş vardı...

Neşter de yine Kahramanmaraş vardı...

5 Nisan Madalya günü ile 7 Şubat Kahramanlık günlerini birbirine karıştırarak 5 Nisan'ın Kahramanlık günü olduğunu belirtmesi ile tepki gören KahramanmaraşBelediye Başkanı Mustafa Poyraz 5 Nisan 2010 Pazartesi günü Kanaltürk televizyonunun konuğu oldu.

Kanaltürk Televizyonu’nda 5 Nisan 2010 Pazartesi günü yayınlanan “Neşter” adlı programda, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın Kahramanmaraş’a istiklal madalyası verilişinin 85.yıldönümüyle ilgili yaptığı konuşma yer aldı. Programın bu bölümünde ilk olarak Gazi İlköğretim Okulu 2-A sınıfı öğrencisi Esra Ayça Güneçıkan 'Maraş Destanı' isimli şiiri seslendirdi.

Kanaltürk iç yapımcılığının deneyimli haber ekibi tarafından hazırlanan, Serhan Başbahçıvan’ın sunuculuğunu üstlendiği program 5 Nisan Pazartesi günü saat 00.30’dan itibaren Kanaltürk televizyonunda yayımlandı. Her Pazartesi yayınlanan “Neşter” adlı programda bu hafta Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın, “5 Nisan Madalya Günü” dolayısıyla verdiği röportaj ekrana getirildi.

Bilindiği gibi; Kanaltürk'teki Neşter programında daha önce de Kahramanmaraş'ın tarihi ile ilgili çalışmalar yapan tıp Doktoru Gökhan Gökşen ekrana gelerek Maraş Milli Mücadelesini yaklaşık 45 dakikalık özel bölümde canladırmalar eşliğinde anlatmıştı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2010, 07:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66