Özel Güvenlik Derneği elemanlarına sertifika verildi…

Özel Güvenlik Derneği elemanlarına sertifika verildi…

Kahramanmaraş Kent Konseyi (KKK) Başkanı Zeynep Arıkan, Kahramanmaraş Özel Güvenlik Derneği elemanlarına sertifika verdi.


2011 yılı teknik destek programı çerçevesinde hazırlanan öfke yönetimi ve kalabalıkla mücadele projesi kapsamında Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ile KOGDER’in ortaklaşa düzenlediği öfke kontrolü konulu eğitime katılan Kahramanmaraş Özel Güvenlikçiler Derneğinin kurum şefleri sertifikalarını aldı.


Kahramanmaraş Özel Güvenlik Derneği Başkanı Mustafa Mengür ile birlikte eğitimlere katılan kurum şefleri başarılı geçen eğitimlerinin ardından sertifikalarını Belediye'deki makam odasında ziyaret ettikleri Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan’ın elinden aldılar.


Bu tür eğitimlerin önemine değinen Arıkan; “Güvenlikçilerin özverili çalışması, işini severek yapması, vatandaşlara sergiledikleri tavırlar ve kurumuna bağlılığı çok önemli. Nasıl doğru iletişim kurulur, vatandaşlara nasıl davranılabilir, en önemlisi herhangi bir olay anında nasıl müdahale edilebileceği hakkında doğru bilgi sahibi olmaları gerekir. Eğitim programlarının bu tür öğrenimler için gerekli olduğu kanısındayım.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2012, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfur batı
tayfur batı - 9 yıl Önce

Ne alaka?????.....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner63