Park-Bahçe araç parkına kovalı vinç

Park-Bahçe araç parkına kovalı vinçKahramanmaraş Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, araç parkına bir de kovalı vinç ekledi.


Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha iyi hizmet edebilmek için daha önce 20 tonluk ekskavatör, sulama tankeri ve mini ekskavatör ile güçlendirdiği araç parkına bir de kovalı vinç ekledi.


Şehir sınırlarımız dahilinde vatandaşlarımızdan gelen taleplerin karşılanması ve belediye hizmetlerinin seri bir şekilde yerine getirilmesi için elzem olan araçla yükselen hizmet standartlarına bir katkı daha yapıldı. 16 m yüksekliğe uzanabilen ve 1 tona kadar kaldırma yapabilen araç; park alanlarında, refüjlerde ve kaldırımlarda bulunan ağaç budamalarında istifade edilecek.
Ayrıca elektrik işlerinde de kullanılabilen kovalı vinç, ağırlık kaldırabilme özelliği ile de müdürlük atölyesinde yük olarak ağır malzemelerin kaldırılıp indirilmesinde kullanılacak ve aynı zamanda ihtiyaç halinde belediyemizin diğer müdürlükleri de aracı kullanabilecek.


Konu hakkında bilgi veren müdürlük yetkilileri, kovalı vincin araç kadrolarına katılmasıyla yüksek ağaçların herhangi bir tehlike oluşturmadan budanması, sokak hatlarından parklar için enerji alınması ve parklardaki aydınlatma direklerinin bakımlarında büyük kolaylık sağlayacağını bildirdiler.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63