Pazarcık ve Narlı'da 350 aileye et dağıttılar

Pazarcık ve Narlı'da 350 aileye et dağıttılar

Kimse Yok Mu Derneği, Kahramanmaraş'ta Alevi vatandaşları da unutmayarak, Pazarcık ve Narlı'da 350 aileye yaklaşık 2 ton et dağıttı.

Gönüllü üyeleri ile Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren Kimse Yok Mu Derneği, bu Kurban Bayramı'nda da ihtiyaç sahiplerine ulaştı. Kahramanmaraş'ta faaliyetlerini sürdüren dernek, ihtiyaç sahibi insanların kapısını çalarak et dağıttı.

Alevi vatandaşları da unutmayan Kimse Yok Mu Derneği, Pazarcık ilçesi ve Narlı beldesinde 350 aileye yaklaşık 2 ton et dağıttı. 30 Kimse Yok Mu gönüllüsü ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaklaşık 50 kişilik grup kapı kapı dolaşarak kurban etlerini vatandaşlara teslim etti. Derneğin dağıttığı eti alan vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek, dernek üyeleri ve gönüllülerine teşekkür etti.

Derneğin yaptığı yardımdan büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen Pazarcık Cengiz Topel Mahallesi Muhtarı Salman Horoz, et dağıtılan insanların duasının kazanıldığını ifade etti. Derneğin Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Altunköprü de, yardımın hayırsever işadamlarının desteği ile yapıldığını dile getirerek, kardeşlik bağlarının, birliğin, beraberliğin ve sevginin yayılması gerektiği mesajını verdi. (CİHAN)

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2008, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63