Poyraz, Yeni Emniyet Müdürüne 'Hayırlı Olsun' dedi'

Poyraz, Yeni Emniyet Müdürüne 'Hayırlı Olsun' dedi'

Kahramanmaraş’ın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, son yayınlanan kararname ile Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Aydın'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Poyraz, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalıştıklarını belirterek, Polis Teşkilatı ile de sürekli yakın ilişkide olduklarını söyledi.

Iğdır Emniyet Müdürlüğünden Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğüne atanan Mustafa Aydın ise ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'a teşekkür ederek, Kahramanmaraş'ın huzur ve güvenliği için tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Aydın, "Kahramanmaraş sembol bir isim. Bu şehirde görev yapacak olmam onur ve gurur veriyor. Bir kentin gerek ekonomik refahı, gerek sosyal refahı oluşturulan huzur ve güven ortamına bağlıdır. İşte bu güven ortamının sağlanması görevi de biz güvenlik güçlerine veriliyor. İnşallah üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. " dedi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2010, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66