Rektör’den İdari Personel ve Ailelerine İftar

Rektör’den İdari Personel ve Ailelerine İftar

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü tarafından önceki hafta Akademik Personeller ile yapılan ve geleneksel hale getirilen iftar programında bu kez idari personel ile iftar yapıldı.


Avşar yerleşkesi içerisinde ki merkez kafeteryada verilen iftara Rektör Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan, Rektör Yardımcıları,  Daire Başkanları ile idari personel ve aileleri katıldı.


Birbirinden güzel sanat müziği ve ilahilerin canlı müzik eşliğinde seslendirildiği iftar programında kısa bir konuşma yapan Rektör Karaaslan; “Bu yıl ikincisini yaptığımız ve inşallah geleneksel hale getireceğimiz iftar programımıza geldiğiniz ve burada bizimle beraber olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayının milletimizin birliğine, dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını temenni ediyor, Bizleri Ramazan ayına ulaştıran ve Ramazan sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşamamıza vesile olan Rabbime şükrediyorum. Hepinize afiyet olsun” dedi.


Çorba, fıstıklı pilav, et kavurma, cacık, dondurma, kadayıf ve çeşitli içeceklerden oluşan menü ile üç salonda birden verilen iftar yemeğinin ardından keyifli sohbetlerin yapıldığı program gece geç saatlere kadar devam etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63