TAYİN: Ersin Özkan Malatya'ya gidiyor

TAYİN: Ersin Özkan Malatya'ya gidiyor

Yaklaşık 3 yıldır Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığı’nı başarılı bir şekilde yürütmekte olan ve aslen Kayserili olan Ersin Özkan’ın tayini Malatya’ya çıktı.

Bakanlığın normal tayin programına göre gerçekleştirildiği öğrenilen tasarrufa göre; Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığı’na ise Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir İdaresi Grup Müdürü Bülent Koçak’ın getirildiği belirtildi.

Koçak Vergi Dairesi Başkanı oldu

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığında 2005 yılından bu yana Gelir İdaresi Grup Müdürü olarak görev yapan Bülent Koçak, Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığına Vergi Dairesi Başkanı olarak atandı.

Koçak, Maliye Bakanlığı'ndaki görevine 20 Mart 2000 tarihinde Stajyer Gelirler Kontrolörü olarak başladı. 2003 yılında da Gelirler Kontrolörü oldu. Önümüzdeki hafta Kahramanmaraş'taki yeni görevine başlayacak olan Bülent Koçak, evli ve bir çocuk babası. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2008, 07:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz Şimşek
Cengiz Şimşek - 13 yıl Önce

Üç yıllık bir süre içerisinde K.Maraş'da görev yapan Sayın Ersin Özkan' a hizmetlerinden dolayı bu şehrin vatandaşı olarak teşekkür eder, yeni görev yerinin hayırlı olmasını temenni ederim.

SIRADAKİ HABER

banner66