Türkocağı 100 yaşında…

Türkocağı 100 yaşında…

Kahramanmaraş Türkocağı Şubesi Başkanı Dr. Abdullah Tekinşen, Türkocağı’nın kuruluşunun 100. yıldönümü münasebetiyle düzenlediği basın toplantısında, hem gündemle ilgili açıklamalarda bulundu, hem de ocağın haftalık toplantılarına ilişkin bilgiler verdi.


22 Ekim 2011 Cumartesi günü, Kamu-Sen toplantı salonunda basın mensuplarına başlayan konferans dönemi ile ilgili bilgiler veren Başkan Dr.Tekinşen, yeni dönem programlarına ilişkin açıklamalarda bulunurken,


Başkan Tekinşen, Türkocağı’nın 2011 - 2012 yıllık seminer panel programının ilk konusunun Türkocağı 100. kuruluş yılında medeniyet tasavvurumuz olduğunu belirterek,  konuğun da Genel Başkan Dr. Cezmi Bayram olduğunu duyurdu.


Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ve sosyolojik kaygı ve beklentilerinde söz eden Tekinşen, ülkeyi yasa boğan ve kana bulayan teröre lanet yağdırıp kınarken, şehitlere rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diledi, terörün bir an önce bitirilmesinin en büyük dileği olduğunu sözlerine ekledi.


Toplantıya Türkocağı eski Başkanı Dr. Faruk Atlı ile, yönetim kurulu üyeleri katıldı. (Kaynak: Kimlik / www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2011, 08:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66