Yanlış park edilen araçlar tehlike saçıyor!..

Yanlış park edilen araçlar tehlike saçıyor!..

Yol kenarlarına gelişi güzel park edilen araçlar, normal yol çizgisinde giden araçların geçişini engelliyor. Zaman zaman da kazaya sebebiyet veriyorlar.


Özellikle akşam saatlerinde,insanların işlerinden evlerine döndüğü vakitlerde trafik sorunu çekilmez oluyor. Bir de buna yol kenarlarına yanlış park edilmiş araçlar eklenince zaman zaman da kazalar meydana geliyor. Üstüne üstlük, yoldan gelen araçlara aldırmadan araçtan inmeye veya binmeye çalışmalarda işin tuzu biberi oluyor.


Bu kazalardan bir tanesi de bugün Cahit Zarifoğlu Caddesinde meydana geldi.Kaza anı anı ise, bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.


Milli Eğitim Müdürlüğü önünden Sanayi tarafına doğru giden bir Halk Otobüsü, yol kenarında park etmiş bir otomobile kenardan çarptı. Yol kenarına park etmiş bir otomobilin içindeki kişi arkadan gelen Halk otobüsünü fark etmeden araçtan inmeye çalışırken,kapıyı açtığı anda kaza meydana geldi. Kapının açılmasıyla birlikte Halk otobüsünün yan tarafına takılan otomobilin kapısı, otobüsün camlarının kırılmasına sebep oldu.
Ucuz atlatılan kaza da ölen veya yaralanan olmadı. Gerek otobüs içerisinde ki yolcular, gerekse otomobilde bulunan şoför, uzun süre olayın şokunu atlatamadı.


Daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri olayla ilgili incelemelerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63