Yılbaşı kutlayanlara kızdı!

Yılbaşı kutlayanlara kızdı!

Vakit Gazetesi yazarlarından Kahramanmaraşlı Abdurrahim Karakoç, dünkü köşesinden yılbaşı kutlayan vatandaşlara "S...n, tu yüzünüze" diye seslendi.

Karakoç dünkü yazısını, ilk mısrası "Tahsisli köşelerden itler havlıyor hâlâ" cümlesinden müteşekkil bir dörtlük ile de süsledi. Bu küfürler, "2009 yılına girerken Türkiye'de basın özgürlüğünün ulaştığı son aşamayı simgeliyor" şeklinde yorumlandı.

Yazısını konuşur gibi yazan Karakoç, görüşlerini şöyle dile getirdi:

"Yahudilerin Hanuka-manuka, Tuzsuz Peynir bayramları ile insan kanından imal edilmiş çörek bayramı da sizin olsun...O gayrimüslim bayramlarını biz de mi kutlamalıyız? Hadi s...n oradan ukala satılmışlar... Durmadan çam kesmeye devam eyleyin. Durmadan hindi kesmeye gayret gösterin...Mezeleriniz bol olsun ki tıka-basa içesiniz, sonra da yola-bele kusmuğunuzu dökesiniz... Nasıl olsa devlet baba, polis ve itfaiyeci kullarını hazır vaziyette bekletiyor sizler için... Hayvan leşi gibi kıpırdamadan yatanlarınızı dört ayaklarından tutarak evlerine kadar taşıyacak görevliler mevcut... He ya, büyük ikramiye hangi ilimize çıkmıştır? Ve dahi: “Yılbaşı kutlamaları Hıristiyanlık âdeti değilmiştir... Takvim yılının icadıyla başlamış mış mış... Tu utanmaz yüzlerinize..." (mynet)


Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2008, 08:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63