Kanal D'nin sevilen dizisi "Veda Mektubu"nda büyük bir heyecan yaşanıyor. 31 Temmuz Pazartesi günü ekranlara gelecek olan 21. bölümüyle izleyicilerine merhaba diyecek olan dizi, herkesi adeta ekranlara kilitleyecek.

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

Son bölümde Seher'in suçunu itiraf etmesiyle, tüm karakterler büyük bir çıkmaza giriyor. Mina ve Selçuk, olayın asıl sorumlusunun Aslı olduğunu iddia ederken, Aslı bu durum karşısında içinde kayboluyor. Bu karmaşada Mehmet de önemli bir karar vermek zorunda kalacak. Ailesinin mi, yoksa Aslı'nın yanında mı olacak?

Ziya, geçmişte yaşadığı acıların intikamını almak için Nevzat'ın hayatını mahvetmeye yemin ediyor. Hatice ise ailesinin hak ettiği mutluluğu elde etmek için elinden geleni yapıyor. Alanur ise beklenmedik birinin etkisi altında, Beste ile tüm gerçekleri konuşma kararı alıyor. Peki, Beste bu gerçeklerle başa çıkabilecek mi? Yoksa Yıldız Ailesi gibi, Karlı Ailesi de dağılacak mı?

Mehmet ve Aslı ise tüm zorluklara göğüs germeye çalışıyorlar. Ancak yeni öğrendikleri haber ikisinin de hayatını altüst edecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını "Veda Mektubu"nun heyecan dolu 21. bölümünde bulabileceğiz. Unutmayın, pazartesi akşamları ekrana gelen bu etkileyici dizi kaçırılmayacak!

Veda Mektubu 21. bölüm izle linki

Editör: TE Bilisim