İstanbul'un Sultangazi ilçesinde bugün yaşanan trajik bir olayda, 5 yaşındaki Muhammet Enes Memiş, yolun karşısına geçmeye çalışırken bir servis minibüsü tarafından çarptı. Olay yerine hemen sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık görevlileri, olay yerine ulaştıklarında küçük Muhammet Enes Memiş'in hayatını kaybettiğini tespit ettiler. Bu acı haberi alan aile ve çevresi büyük bir üzüntü içerisine gark oldu.

AİLESİ İKİNCİ KEZ TRAFİK KAZASI FACİASINA TANIKLIK EDİYOR

Muhammet Enes Memiş'in ailesi, daha önce de bir feci olayla karşılaşmıştı. Olay yerinde sinir krizi geçiren çocuğun ailesi, geçmişte aynı mahallede yaşayan ve bir trafik kazasında hayatını kaybeden abisini de kaybetmişti. Aile, ikinci kez trafik kazası faciasına tanıklık ederken, acı dolu anlarını yaşamaktan kaçamadı.

AKINCI uçuyor, Türkiye kazanıyor: 100 km'den tam isabet başarısı! AKINCI uçuyor, Türkiye kazanıyor: 100 km'den tam isabet başarısı!

Mahalle sakini Köksal Duman, olayı şu sözlerle anlattı: "Geldiğimde kalabalığı gördüm, sağlıkçı olduğum için ilk müdahaleyi yapmak istedim ama nabzı yoktu. Battaniye tarzı bir şeyle üstünü kapattık, ailesi buradaydı. 5 yaşında bir çocuk. Babasıyla da konuştum, ağabeyi de aynı mahallede yine bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş. Babada kalp krizi geçirmiş."