22 saat önce KAHRAMANMARAŞ

Akik Halı, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu'nda uygun fiyatlı halı ürünleriyle hizmete açıldı. Çok sayıda katılımlı açılışla bölgeye ekonomik canlılık katacak.

1 gün önce KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı, medyanın toplumsal dönüşümdeki rolünü vurgulayan bir buluşma gerçekleştirdi. Şehrin geleceğine yönelik önemli fikir alışverişi yapıldı ve işbirliği vurgulandı.

1 gün önce YAŞAM

Düzce'de Işık İlkokulu'nda yaşanan olay herkesi kahretti. İkinci sınıf öğrencisi Eftelya Kaymak, sandviç yerken nefes borusuna takıldı ve hayatını kaybetti.

1 gün önce EKONOMİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'ın açıklamalarıyla kamuda servisler, bayram ikramiyesi ödemeleri ve emeklilerin durumu masaya yatırıldı.

1 gün önce GÜNDEM

Tonya Belediye Başkanı saldırıya uğradı! İki memur, mesai saatlerine uymadıkları için tartışma yaşadı. Olayla ilgili Adalet Bakanı da açıklama yaptı.

1 gün önce SAĞLIK

DSÖ'nün açıklamasına göre, Covid-19 salgını dünya genelindeki ortalama yaşam süresini 1,8 yıl azalttı. Salgının en çok etkilediği bölgeler ise Amerika ve Güneydoğu Asya.

1 gün önce SPOR

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Galatasaray'da yıldız oyuncu hiçbir zaman eksik olmadı. Bundan sonraki dönemde de alışılmış bir şeyin değiştirilmesi kolay değil. Yıldızlara hazırlıklı olun." dedi.

1 gün önce BÖLGE

Hatay'ın Kumlu ilçesinde 2 otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye götürüldü.

1 gün önce SİNEMA / DİZİ

Heyecanla beklenen Gaddar dizisinin 18. bölümü 24 Mayıs 2024 Cuma günü NOW TV'de yayınlandı! Korkut'un kurduğu tuzağa Dağhan düşecek mi? Aydan'ı kurtarabilecek mi?

1 gün önce SİNEMA / DİZİ

TRT 1'de cuma akşamlarının vazgeçilmezi Kara Ağaç Destanı, 13. bölümüyle nefes kesti! Ömer ve Celal Ağa arasındaki mücadele tırmanıyor, ekim tehdit altında! Heyecan ve gerilim dolu 13. bölümü izle

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl