Adana, 20 Eylül tarihinde elektrik kesintilerine hazırlanıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım Şirketi (TOROSLAREDAŞ) tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Adana ilinin farklı ilçelerinde çeşitli saatlerde elektrik kesintileri gerçekleşecek. Bu kesintiler, Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam ve Ceyhan ilçelerindeki birçok mahallede hissedilecek.

Bakan Kurum duyurdu: TOKİ taksitlerinde yüzde 50 ödeme kolaylığı Bakan Kurum duyurdu: TOKİ taksitlerinde yüzde 50 ödeme kolaylığı

Elektrik kesintileri ve arızalar hakkında ayrıntılı bilgilere erişmek için Toroslar EDAŞ'ın resmi web sitesinde yayınlanan ADANA ELEKTRİK KESİNTİSİ listesine başvurabilirsiniz. Listeyi inceleyerek bulunduğunuz ilçe, mahalle ve sokağı seçerek, elektrik kesintileri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adana'daki bu elektrik kesintileri, bakım çalışmaları ve güçlendirme işlemleri gibi teknik nedenlerle gerçekleştirilmektedir. Kesinti planlarına uygun şekilde hazırlıklı olmanız, yaşanabilecek olası kesintilerden etkilenmemeniz için önemlidir.

Detaylı bilgilere ulaşmak ve elektrik kesintileri hakkında güncel bilgilere erişmek için ADANA ELEKTRİK KESİNTİSİ listesini kontrol etmekte fayda var. Elektrik kesintileri sırasında evlerimizde ve iş yerlerimizde rahat bir şekilde günlük aktivitelerimize devam edebilmek için bu bilgilere erişim sağlamak oldukça önemlidir.

20-eylul-adana-elektrik-kesintisi-guncel-16344496_1038_m

Editör: İsa Aslantaş