Adana'da Şok Operasyon: Barakadan Çıkan Sır
Seyhan Polisi 13 Ruhsatsız Tabanca Ele Geçirdi
Adana'nın Seyhan ilçesinde, polis ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen operasyonda, toz deterjan paketinin içerisinden 13 ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan şüphelilerden biri, "Silahlara merakım olduğu için biriktiriyorum" diyerek savunma yaptı.

Son Dakika: LGS 2024 Tercih Sonuçları Açıklandı Son Dakika: LGS 2024 Tercih Sonuçları Açıklandı

İhbar Üzerine Harekete Geçildi
Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, Gürselpaşa Mahallesi'nde bir arsadaki barakada çok sayıda ruhsatsız silah bulunduğu bilgisi üzerine operasyon düzenledi. Operasyonda Musab E. (27), Cengizhan E. (37) ve İ.Y. (17) gözaltına alındı.

Toz Deterjan Paketinden Silahlar Çıktı
Barakada yapılan aramada, polis ekipleri toz deterjan paketinin içerisinden 13 ruhsatsız silah ve şarjör ele geçirdi. Gözaltına alınan şüpheliler emniyete götürüldü.

Silahları Biriktiriyorum
Şüphelilerden Cengizhan E., ifadesinde silahların kendisine ait olduğunu belirterek, "Silahlar benim, merakım vardı. Bu nedenle biriktiriyorum" dediği öne sürüldü.

Gözaltına Alınan Şahıslar Suç Makinesi Çıktı
Yakalanan şüphelilerden İ.Y.'nin "yağma, tehdit, şantaj yapma" suçlarından 3 kaydı bulunurken, Musab E.'nin 24 Eylül 2022'de Emrah Yüceer'in (37) bıçaklanarak öldürüldüğü kavgaya karıştığı ve tutuklandığı, daha sonra kavgada bıçak kullanmadığını öne sürerek geçen sene denetimli serbestlikle tahliye edildiği öğrenildi. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Merakım Var Biriktiriyorum 2

Editör: Haber Editörü