Kahramanmaraş'ın önde gelen elektrik dağıtım şirketi olan AKEDAŞ, önemli bir bakım çalışması için duyuru yaptı. Yavuz Selim Mahallesi sakinlerine yönelik yapılan açıklamada, elektrik kesintisinin 3. şahıs çalışması nedeniyle gerçekleşeceği belirtildi.

KESİNTİ SAATLERİ VE YERLERİ

Kesinti, Yavuz Selim Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi'nde 09:00 - 10:00 Arasında Gerçekleşecek

Kahramanmaraş'ta insanlık ölmemiş dedirten olay! Kahramanmaraş'ta insanlık ölmemiş dedirten olay!

Elektrik kesintisi, Yavuz Selim Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi'nin belirli bir kısmını etkileyecek. Planlanan kesinti, 09:00 ile 10:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Bu süre zarfında, söz konusu bölgedeki elektrik tüketimi kesintiye uğrayacaktır.

maras-elektrikler

AKEDAŞ, bu kesintinin 3. şahıs çalışması gereği olduğunu ve gerekli önlemlerin alındığını belirtti. Elektrik kesintisinin mahalle sakinlerine herhangi bir olumsuz etkisi olmaması için çalışmaların titizlikle yürütüleceği vurgulandı.

Yavuz Selim Mahallesi sakinlerinin, belirtilen saatlerde elektrik kesintisi yaşanabileceğini dikkate alarak gerekli önlemleri almaları öneriliyor. AKEDAŞ, kesintinin planlandığı saatlerden önce tamamlanması durumunda, elektrik tedarikinin daha erken yeniden sağlanacağını bildirdi.

Kesinti sürecinin olabildiğince sorunsuz geçmesi için şirket, bölgeye ekibini yönlendirecek ve çalışmaları yakından takip edecektir.