AK Parti’den CHP’ye geçen Elbistan Belediyesi’nin borçları belediye binasına asıldı AK Parti’den CHP’ye geçen Elbistan Belediyesi’nin borçları belediye binasına asıldı

Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, terfi hattındaki arıza sebebiyle ilçe genelinde su kesintisi olacağını duyurdu.

TERFİ HATTI ARIZASI NEDENİYLE GENİŞ KESİNTİ

Pazarcık'ta yaşanan su kesintisi, KASKİ ekiplerinin terfi hattındaki arızayı giderme çabalarına rağmen devam ediyor. Ekipler, sorunun en kısa sürede çözülmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

SÜREÇ: SU TEMİNİNİN YENİDEN SAĞLANMASI

KASKİ ekiplerinin arızayı başarılı bir şekilde gidermesinin ardından ilçeye su verilmeye başlanacak. Ekiplerin çalışmaları tamamlandığında, normal su temini tekrar başlayacak.

Başkan İbrahim YILMAZCAN, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, vatandaşlardan gösterdikleri anlayış için teşekkür ederken, yaşanan su kesintisinin en kısa sürede giderileceğine olan inancını dile getirdi.

DİKKAT: KESİNTİNİN GÜNLÜK YAŞANTIYI ETKİLEYEBİLECEĞİ BELİRTİLDİ

Kamuoyuna duyurulan bu bilgilerle birlikte, ilçe sakinlerinin günlük yaşantısını etkileyebileceği ve sorunun çözümü için çabaların devam ettiği vurgulandı. Kesintinin giderilmesi için KASKİ ekiplerinin sürekli olarak çalıştığına dikkat çekildi.