Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında bir otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu menfeze çarparak uçtu. Kazada 2 kişi yaralandı.

KAZA ANI: DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDİLDİ

Olay, Andırın-Kadirli istikametinde yaşandı. N.C tarafından kullanılan 46 ABJ 659 plakalı otomobil, Andırın Karayolu'nun 25. Kilometresi'nde bulunan Harboğazı mevkiinde seyrederken sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybetti. Bu durum sonucunda araç kontrolden çıkarak 15 metre yüksekliğindeki menfeze çarptı ve havada takla attı.

Büyük depremden 15 ay sonra Kahramanmaraş! Şehirde durum nedir? Vahit Kirişçi açıkladı... Büyük depremden 15 ay sonra Kahramanmaraş! Şehirde durum nedir? Vahit Kirişçi açıkladı...

YARALILAR: N.C VE U.C

Menfeze uçan otomobilde bulunan sürücü N.C ile birlikte yolcu olarak bulunan U.C yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra Andırın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

SÜRÜCÜ KURTARMA OPERASYONUNDAN GEÇTİ

Kazanın ardından sürücü ve yolcu, sağlık ekipleri tarafından yapılan kurtarma operasyonuyla araçtan çıkarıldı ve tedavi altına alındı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kazayla ilgili olarak Andırın Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı. Yetkililer, kaza nedenini belirlemek ve benzeri durumların önüne geçmek için detaylı bir inceleme başlattı.