Derya Bulut'un Seçim Klibi, Sosyal Medyada Milyonları Peşinden Sürüklüyor Derya Bulut'un Seçim Klibi, Sosyal Medyada Milyonları Peşinden Sürüklüyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, parti stratejisinin bir parçası olarak Ankara, İstanbul ve İzmir dışındaki illerde kendi adaylarıyla seçimlere katılacaklarını duyurdu.

Erbakan, ittifak görüşmeleri konusunda da açıklamalarda bulundu, belirli büyük şehirlerde işbirliği yapacaklarını ifade etti.

İTTİFAK GÖRÜŞMELERİNDE ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR'DE İŞBİRLİĞİ

Genel Başkan Erbakan, yaptığı açıklamada, Ankara, İstanbul ve İzmir için talep olduğunu belirterek, bu illerde ittifak görüşmelerine sıcak baktıklarını ifade etti.

Erbakan, bu şehirler dışındaki illerde kendi adayları ve kendi logosuyla seçimlere gireceklerini vurguladı.

DETAYLI İSTİŞARELER SÜRÜYOR

Fatih Erbakan, "Ankara, İstanbul ve İzmir için talep oldu. Bununla ilgili istişareleri yapıyoruz. Bunun dışındaki il ve ilçelerde partimiz kendi adayları ve kendi logosuyla seçimlere girecek." ifadeleriyle, seçim stratejilerine ilişkin detaylı istişarelerin devam ettiğini belirtti.

Partisinin genel stratejisini net bir şekilde ortaya koyan Erbakan, seçim sürecinde Yeniden Refah Partisi'nin kendi gücüne ve adaylarına güvendiğini dile getirdi.