Antalya'nın bazı merkez ilçeleri, 20 Eylül 2023 tarihinde planlı elektrik kesintilerine hazırlanıyor.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AKELEK) tarafından resmi olarak duyurulan bu kesintiler, enerji altyapısının geliştirilmesi ve bakım çalışmalarının bir parçası olarak gerçekleştirilecek.

İşte bu kesintilerin ayrıntıları:

AKSU İLÇESİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

Aksu ilçesinde, 20 Eylül 2023 tarihinde 09.00 ile 16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Kesinti, özellikle Merkez Çamköy, Merkez Fettahlı Mahallesi, Merkez Gaziler Mahallesi, Merkez Solak Mahallesi gibi ana bölgelerde ve çeşitli sokaklarda yatırım çalışmalarının yapılması amacıyla gerçekleştirilecek.

DÖŞEMEALTI İLÇESİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

Döşemealtı ilçesinde de 20 Eylül 2023 tarihinde 09.30 ile 16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi planlanıyor. Bahçeyaka Mahallesi, Merkez Aydınlar Mahallesi, Merkez Düzlerçamı Mahallesi başta olmak üzere çeşitli sokaklar ve bölgeler bu kesintiden etkilenecek.

antalya-elektrik-kesintisi-20-eylul

KEPEZ İLÇESİ ELEKTRİK KESİNTİLERİ

Kepez ilçesinde, Teomanpaşa ve Aydoğmuş Mahalleleri başta olmak üzere belirlenen bölgelerde 20 Eylül'de elektrik kesintisi yapılacak.

Bu kesintiler, 09.00 ile 14.00 saatleri ile 09.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

84 sayfalık müfettiş raporu ortaya çıktı: Emniyet müdürleri birbirlerini sattılar 84 sayfalık müfettiş raporu ortaya çıktı: Emniyet müdürleri birbirlerini sattılar

MURATPAŞA İLÇESİ BAKIM ÇALIŞMASI

Muratpaşa ilçesinde Dutlubahçe Mahallesi ve çevresinde belirlenen sokaklarda 20 Eylül'de 09.00 ile 16.00 saatleri arasında bakım çalışmaları nedeniyle planlı elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu kesintilerin planlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, elektrik altyapısının daha güvenilir ve sağlam hale getirilmesi için önemlidir.

Kesintilerden etkilenebilecek bölgelerde yaşayan vatandaşlar, bu tarih ve saatlerde gerekli önlemleri alarak kesintileri göz önünde bulundurmalıdır.