Aslıhan Güner, ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor!

Ünlü oyuncu, Kanal D'de seyircisiyle buluşacak olan yeni dizisiyle adından söz ettiriyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Güner, güçlü kadın karakterlerine bir yenisini eklemeye kararlı.

YENİ DİZİNİN KOD ADI: "YALAN"

Başarılı oyuncu, daha önce "Zübeyde" filminde ulu önder Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı canlandırarak büyük bir başarı elde etmişti.

Şimdi ise, Süreç Film ile el sıkışarak yeni dizi projesine başlıyor. Henüz kod adıyla bilinen dizinin hazırlıkları devam ederken, projenin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı.

aslihan-guner

Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman? Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman?

MELİKE'NİN HİKAYESİ: "YALAN"

Dizinin adı ve yayın tarihi belli olmasa da, senaryo ve proje tasarımı Murat Boyacıoğlu ve Cem Akyoldaş'a ait. Aslıhan Güner ise dizide "Melike" karakterine hayat verecek. Güçlü ve gerçekçi bir kadın hikayesine odaklanan "Yalan," toplumda yankı uyandırmış birçok acılı ve çarpıcı olaydan esinleniyor.

20 yıl boyunca kızı uğruna hapiste kalan Melike'nin hikayesi, dizi boyunca izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Melike'nin tahliye olduktan sonra büyük bir yalanın ortasına düşmesiyle gelişen olaylar, onun karşısındaki haksızlıkların, kötülüklerin ve güç mücadelesinin izini sürüyor.

KANAL D'DE BEKLENEN YAPIM

"Yalan," hazırlık süreci devam eden ve Kanal D'de ekrana gelmesi planlanan bir yapım. İzleyiciler, Aslıhan Güner'in etkileyici performansıyla ve Melike'nin yaşadığı zorlu mücadeleyle ekran başına kilitlenecek. Dizinin, seyirciye unutulmaz anlar yaşatacağı şimdiden konuşulanlar arasında.