Aydın Didim'in Mersindere Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Roza M. E. (63), eşi Emin Küçükberber’i (78) kıskançlık nedeniyle bıçaklayarak öldürdü. Aynı kavgada, kadın komşusu S.B. (76) da elinden yaralandı.

İsrail askerinin kolundaki harita skandal yarattı: Kahramanmaraş'ı da kapsıyor İsrail askerinin kolundaki harita skandal yarattı: Kahramanmaraş'ı da kapsıyor

KISKANÇLIK NEDENİYLE ÇIKAN KAVGA KANLI BİTTİ

Didim'in Mersindere Mahallesi'nde yaşanan feci olayda, Roza M. E. (63), kıskançlık nedeniyle eşi Emin Küçükberber’i (78) bıçaklayarak öldürdü. Olay, saat 15.00 sıralarında bir evde meydana geldi.

TARTIŞMA, KOMŞULARIN BULUNDUĞU BİR ORTAMDA PATLAK VERDİ

Emin Küçükberber ile Roza M. arasında yaşanan kıskançlık sebepli tartışma, komşularının da bulunduğu bir ortamda kavgaya dönüştü. İddialara göre, Roza M. T.'nin eşini komşusu S.B.'den kıskanması üzerine başlayan gerilim, hızla tırmandı.

BIÇAKLI SALDIRI SONUCU BİR ÖLÜM, BİR YARALI

Gerginlik sırasında Roza M. E., mutfaktan aldığı bıçakla eşine ve komşusuna saldırdı. Emin Küçükberber, boyun kısmından aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içerisinde yere yığılırken, S.B. ise elinden yaralandı.

SAĞLIK VE POLİS EKİPLERİ OLAYA MÜDAHALE ETTİ

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Küçükberber’in hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı S.B. ise ilk müdahalenin ardından ambulansla Didim Devlet Hastanesine kaldırıldı.

GÖZALTINA ALINAN ŞÜPHELİYLE İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Olayın ardından Roza M.E. gözaltına alınırken, polis ekipleri olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı.

Editör: İsa Aslantaş