Dursun Özbek'ten taraftarları heyecanlandıran sözler: Yıldızlara hazırlıklı olun Dursun Özbek'ten taraftarları heyecanlandıran sözler: Yıldızlara hazırlıklı olun

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, teknik direktörlük görevi için Jose Mourinho ile görüştüğünü ve seçilmesi halinde tecrübeli teknik adamı getireceğini açıkladı.

Yıldırım, TRT Spor'a verdiği röportajda Jose Mourinho ile 2 saatlik bir görüşme gerçekleştirdiğini söyledi.

JOSE MOURINHO GELİYOR

Seçilmesi halinde Fenerbahçe'de yeni bir dönem başlatacağını söyleyen Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe Kongresi'nde aday olacağımı açıklayacağım. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz ama Fenerbahçe'nin büyüklüğünü daha büyük hale getireceğiz. Zaten Fenerbahçe büyüktür. Küçük dokunuşlarla yapılan hataları, tribünleri, yönetimleri, 3 Temmuz'da olduğu gibi birleştirmek istiyoruz. Artık Fenerbahçe'nin bu saatten sonra 'bizim çocuğumuz' dediği isimlerle devam etme lüksü yoktur. Büyük isimlerle yola devam etmelidir. Ben, geçen hafta Jose Mourinho ile yüz yüze görüştüm. O da söylediklerimi memnuniyetle karşıladı. Görüşmelerimiz devam ediyor. Seçilirsem Mourinho'yu getireceğim." şeklinde konuştu.