Fenerbahçe'de art arda yaşanan hayal kırıklığı veren sonuçlar ve elden kaçan kupa fırsatları, kulüp içinde seçim atmosferini bir kez daha alevlendirdi.

SAADETTİN SARAN GÖREVE TALİP

Saadettin Saran, başkanlık koltuğuna talip olduğunu açıklarken, kulüp üyeleri ve taraftarlar, Ali Koç'un adaylık konusundaki kararını merakla bekliyor.

ALİ KOÇ'UN KARARI BEKLENİYOR

Kahramanmaraş'ta Fenerbahçe Maçı İçin Dev Ekran Kurulacak! Kahramanmaraş'ta Fenerbahçe Maçı İçin Dev Ekran Kurulacak!

Ali Koç'un aday olup olmayacağına dair belirsizlik sürerken, camia içindeki tartışmalar da hız kazandı. Ancak, Koç'un sessizliği, taraftarları endişelendiriyor.

AZİZ YILDIRIM'DAN YENİ AÇIKLAMA

Aziz Yıldırım ise sessizliğini koruyor ve adaylık konusunda net bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. Daha önceki açıklamalarında olduğu gibi, kamuoyuna herhangi bir taahhütte bulunmaktan kaçınıyor.

Yıldırım, son günlerde medyada dolaşan asılsız haberlere ilişkin şunları söyledi: "Şahsımla ilgili medyada çıkan asılsız haberlere itibar etmeyin. Herhangi bir adım atarsam, bunu kamuoyuna açıkça duyururum. Lütfen manipülatif haberlere inanmayın."

Fenerbahçe camiası, geleceğe dair belirsizliklerle dolu bir seçim sürecine girmiş durumda. Kulübün kaderini belirleyecek olan bu süreçte, taraftarların ve üyelerin merakı her geçen gün artıyor.