Isparta'nın İstanbul Caddesi üzerinde, sosyal medyada "Benekli Ayhan" olarak bilinen fenomenin karıştığı bir kavga, panik dolu dakikaları beraberinde getirdi.

Eğlence mekanının önünde meydana gelen olay, sosyal medya fenomeni Ayhan Koç'un da aralarında bulunduğu iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan bir tartışmanın ardından gelişti.

KAVGAYA DÖNÜŞEN TARTIŞMA

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu, cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, iki kişinin Ayhan Koç'u dakikalarca darbettiği görülüyor. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu bu şiddet sahneleri, izleyicileri dehşete düşürdü.

kavga2

BAYGINLIK ANLARI

Kavga sırasında aldığı şiddet dolu darbeler sonucu Ayhan Koç baygınlık geçirirken, olayın etkisiyle yere yığıldığı anlar da kayıtlara geçti.

KADINLARIN MÜDAHALESİ

Görüntülerde, iki kadının ise kavgayı ayırmaya çalıştığı ve şiddeti önlemeye çalıştığı dikkatlerden kaçmadı. Bu cesur kadınların müdahalesi, olayın daha fazla büyümesini engellemeye yönelik bir çaba olarak öne çıkıyor.

Olayın detayları ve nedenleri hala netlik kazanmamış olsa da, bu şiddet dolu olay, sosyal medya fenomeni Ayhan Koç'un yaşadığı trajik anlarla gündeme geldi.

kavga3

AVUKATINDAN AÇIKLAMA: KAYIP İHBARINDA BULUNDUK

Ayhan Koç ailesinin avukatını olduğunu belirten Şahin Polat, Koç'a 24 saattir ulaşamadıklarını ve kayıp ihbarında bulunduklarını söyledi.

Avukat Şahin Polat, şunları kaydetti:

"Benekli Ayhan Koç'un ailesinin avukatıyım. 24 saattir haber alamıyoruz. Kayıp ihbarında bulunduk. Bilgisi olan +905050157258 numaralı telefondan bize ulaşabilirler.

Saçlarınız Cansız mı? Parlaklığı Artırmak İçin 5 Kolay Yol! Saçlarınız Cansız mı? Parlaklığı Artırmak İçin 5 Kolay Yol!

Koç'u olaydan sonra gören kardeşimiz ile konuştuk doğruladık, hayati tehlikesi olmadığı kanaatindeyiz, hastane kaydı yok. Emniyet araştırma yapıyor şu an. Umarım kısa zamanda ulaşırız."

Editör: İsa Aslantaş