2021 yılında evlendiği Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı'nın, başka bir kadınla dudak dudağa görüntülerinin ifşa edilmesi, fenomen Esin Çepni'nin yaşadığı travmatik bir olay olarak gündemde.

Bu olay sonrası Esin Çepni, bir televizyon programına katılarak duygusal bir an yaşadı.

Cem Yılmaz'dan Hayranlarını Endişelendiren Açıklama: Zor Nefes Alıyorum! Cem Yılmaz'dan Hayranlarını Endişelendiren Açıklama: Zor Nefes Alıyorum!

esin1-1

BİLAL HANCI, ÖZÜR MESAJI VE BOŞANMA TARİHİ HAKKINDA KONUŞTU

Esin Çepni'nin yaşadığı zorlu anlar, YouTube'da faaliyet gösteren Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı'nın bir gece kulübünde başka bir kadınla öpüşme görüntülerini Instagram hesabından paylaşmasıyla başladı. Bu olayın ardından Esin Çepni, bir magazin programına konuk oldu ve gözyaşlarına boğuldu.

Esin Çepni'nin eşinin ihanet görüntülerini canlı yayında izleyen Bilal Hancı ise programa çiçek göndererek özür diledi.

Hancı, ayrıldıkları tarihi 19 Ekim olarak belirtirken, görüntülerin bu tarihten sonra çekildiğini açıkladı.

Bilal Hancı, sunuculara gönderdiği mesajda şunları söyledi: "2 gündür böyle bir olayla eşim Esin ve sizleri meşgul ettiğim için çok üzgünüm. Yaklaşık 3 yıldır Esin’le birlikteliğimiz vardı bunun 1 yılı sevgili 2 yılı da evlilikle geçti. Geçen sene de bir sürece girmiştik ancak sevgi bağımız olduğunu düşünerek tekrar bir araya geldik. Barıştıktan sonra 14 aydır kesintisiz sorun yaşamadan bugünlere kadar geldik. Bir süredir boşanma sürecindeydik. 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı bir şekilde davamız görüldü ve hakim boşanma kararımızı verdi."

HANCI'DAN ESİN'E VE KAMUYA ÖZÜR MESAJI

Bilal Hancı, görüntülerin alkollü bir ortamda çekildiğini ve bu görüntülerin kendisine yakışmadığını kabul ederek, Esin Çepni'ye, ailesine, arkadaşlarına ve kamuya özür diledi. Ayrıca, program esnasında Esin'e çiçek göndererek, "Sevgili Esin, öncelikle sana, ailene ve sevenlerine böyle bir durum yaşattığım için çok üzgün ve pişmanım. Keşke yaşanmasaydı, çok özür dilerim" notu ile duygusal bir özür mesajı iletti.

Boşanma nedenlerinin ihanet veya aldatma olmadığını belirten Hancı, mutsuzluk sebebiyle ayrıldıklarını ifade etti.

esin2

Editör: İsa Aslantaş