Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde Bulanık Mahallesi'ne stabilize yol yapım çalışması başlatıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar, mahalle sakinlerinin ulaşım sorununu önemli ölçüde hafifletecek.

Yeni başkan Akpınar açıkladı: Dulkadiroğlu Belediyesi'nin borcu 354 milyon TL Yeni başkan Akpınar açıkladı: Dulkadiroğlu Belediyesi'nin borcu 354 milyon TL

IMG_1009

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Akpınar, göreve geldikleri ilk andan itibaren yoğun bir mesai harcadıklarını ve merkez-kırsal ayrımı yapmadan tüm ilçeye eşit hizmet götürmek için çalıştıklarını vurguladı.

DJI_0367

Bulanık Mahallesi'nde gerçekleştirilen stabilize yol yapım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Akpınar, şunları söyledi:

"Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren çalışmalarımızı başlattık. Vatandaşlarımıza seçim sürecinde taahhüt ettiğimiz sözleri bir bir yerine getirme adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Özellikle ilçemizin tamamına eşit hizmet parolasıyla çıktığımız bu yolda şehir merkezi, kırsal ayrımı yapmadan çalışıyoruz. Bulanık mahallemizin ihtiyacı olan yol çalışmaları ile ilgili ekiplerimiz yoğun bir çalışma yapmaktadır. Vatandaşlarımızın talep ettiği hizmetlerle ilgili çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam edecek."

Bulanık Mahallesi sakinleri de yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Dulkadiroğlu Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

IMG_1006