Oyunculuk kariyerine İtalya'da devam eden Can Yaman, izlenme rekorları kıran "Viola Come Il Mare" dizisinin ülkemizdeki yayın adresini merak ettirenler için heyecan verici bir gelişmeyle karşımıza çıkıyor.

DÜNYA GENELİNDE REKOR KIRAN DİZİ, TÜRK İZLEYİCİSİ İLE BULUŞUYOR!

Can Yaman'ın başrolünü ünlü oyuncu Francesca Chillemi ile paylaştığı "Viola Come Il Mare" dizisi, 40 ülkeye satılarak büyük bir başarı elde etmişti. Yayınlandığı ülkelerde büyük ilgi gören ve yoğun talep üzerine 2. sezonu çekilen dizi, Yunanistan, Japonya, Suudi Arabistan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Hırvatistan, Hindistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Sırbistan, Slovakya, İspanya, Macaristan ve Tayvan gibi pek çok ülkede izleyiciyle buluşacak. Dizinin Türkiye'deki yayın hakları ise BluTV tarafından satın alındı.

Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman? Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman?

BLUTV'DE "VIOLET LIKE THE SEA" ADIYLA YAYINLANACAK!

Dizinin Türkiye'deki tanıtımını yapan BluTV, "Cinayet vakalarında yan yana çalışan Muhabir Violet Vitale ve Müfettiş Francesco Demir’in maceralarına davetlisiniz. Can Yaman ve Francesca Chillemi'nin başrollerini üstlendiği 'Violet Like The Sea', yakında sadece BluTV'de" sloganıyla heyecanı arttırıyor.

Can Yaman ve Francesca Chillemi hayranları, "Violet Like The Sea" ile birlikte büyüleyici bir suç ve macera dünyasına adım atacak. Türkiye'de de büyük bir izleyici kitlesine ulaşması beklenen dizi, Türk televizyon dünyasında yeni bir dönemin kapılarını aralayacak gibi görünüyor.