Çankırı'da yaşanan dehşet verici bir olay, bölgeyi sarsmaya devam ediyor. Bir kişi, korkunç bir cinayetin ardından babasının cesedini sobada yakarak iz bıraktı. Detaylar ise adeta tüyleri diken diken ediyor.

Karatekin Mahallesi Tahtaköprü Caddesi'nde meydana gelen olay, İsmail Demirci ve babası Hasan Demirci arasındaki anlaşılamayan bir sebep yüzünden çıkan tartışma sonucu gerçekleşti. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesiyle birlikte, İsmail Demirci, babası Hasan Demirci'yi öldürdü.

112'YE HABER VERİLDİ!

Hasan Demirci'den bir süre haber alamayan yakınları, endişeleri üzerine durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekipleri, dehşet verici manzarayla karşılaştı.

Yargıtay'dan Dönüm Noktası: WhatsApp Mesajları Artık Delil Olarak Geçerli Yargıtay'dan Dönüm Noktası: WhatsApp Mesajları Artık Delil Olarak Geçerli

CESİDİ SODADA BULUNDU, DELİLLER POŞETLERLE TOPLANDI!

Polis ekipleri, olay yerinde gerçekleştirdikleri incelemelerde Hasan Demirci'nin cesedinin sobada yanmış bir şekilde bulunduğunu tespit etti. Hasan Demirci'ye ait delil bulguları ise özel delil poşetleriyle evden çıkarıldı. Bu bulgular, daha sonra Adli Tıp Kurumu'na gönderilmek üzere otopsi için hazırlandı.

KATİL ZANLISI YAKALANDI!

Olayın ardından kaçan İsmail Demirci, polis ekiplerince kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma ise derinleştirilerek devam ediyor.

Olayın ayrıntıları, adli makamların incelemeleri sonucunda gün yüzüne çıkacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.