Montella, EURO 2024 İçin A Milli Takım'ın İskeletini Belirledi! Montella, EURO 2024 İçin A Milli Takım'ın İskeletini Belirledi!

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, çocukların ve gençlerin sporla buluşmasını hedefleyen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları, 03 Haziran 2024 tarihinde başlıyor.

DAHA FAZLA ÇOCUK VE GENÇ SPOR İLE BULUŞUYOR

Çeşitli spor branşlarında açılacak olan Spor Merkezleri, daha fazla çocuğun ve gencin katılımını sağlamak üzere planlandı. Uzman antrenörler eşliğinde gerçekleşecek olan spor okulları, özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki gençlere yaz aylarında aktif bir şekilde vakit geçirme fırsatı sunacak.

İl Müdürlüğü tesislerinde 3-18 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler ücretsiz olarak spor yapma imkanına sahip olacaklar.

BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN ALINACAK

Her yıl binlerce çocuğun tercih ettiği GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları'na başvurular, 03 Haziran 2024 tarihinden itibaren E-devlet kapısı üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulaması üzerinden yapılacak. Antrenmanlar ise 27 Temmuz 2024 tarihinde başlayacak ve ilgili spor salonlarında gerçekleştirilecek.

Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

BAŞVURU İÇİN ADIM ADIM KILAVUZ

  • spor.gsb.gov.tr sitesine giriş yapın.
  • Kendi E-Devlet şifrenizle giriş yapın.
  • Başvurular butonuna tıklayın.
  • Ulusal Spor Projeleri'ni seçin.
  • Velayet altındaki kişiye geç butonuna tıklayın.
  • Yeni başvuru butonundan başvurunuzu tamamlayın.

H İ İ K A Y E

(Haber: Yavuz Tozan)

Editör: İsa Aslantaş