Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör liderliğindeki heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek deprem sonrası devam eden ve planlanan projeler hakkında güncel bilgileri aktardı.

Milletvekili Dora Kahramanmaraş’ın sorunları meclis kürsüsünden anlattı! Milletvekili Dora Kahramanmaraş’ın sorunları meclis kürsüsünden anlattı!

Ziyarette, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Yusuf Ziya Yılmaz da hazır bulundu.

HEYETİN KATILIMI VE GÜNDEM

Ziyarette, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün yanı sıra, 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Dr. Tuba Köksal, Mevlüt Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, İl Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı yer aldı.

PROJE DURUMU VE GÜNCEL BİLGİLER

Heyet, deprem sonrası Kahramanmaraş'ta yürütülen ve planlanan projelerle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgiler aktardı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımıza, şehrimizde yürütülen ve planlanan projelerle ilgili güncel bilgileri aktardık. Kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.