Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen Anadolu Medya Ödülleri Töreni'nde önemli mesajlar verdi.

FİLİSTİN VURGUSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende yaptığı konuşmada, basın özgürlüğüne dikkat çekerek, “Yıllardır bize basın özgürlüğü dersi verenler, görüyoruz ki işgal altındaki Filistin topraklarında yaşananlara seslerini çıkarmıyor” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın bu açıklamaları, uluslararası basın camiasına yönelik güçlü bir eleştiri olarak değerlendirildi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Erdoğan, konuşmasının ardından ödüle layık görülen medya mensuplarına ödüllerini takdim etti. Kahramanmaraş’ın gururu olan Aksu TV, 18 yıllık yayın hayatında gösterdiği başarılar ve topluma sağladığı katkılar nedeniyle “Yılın Dayanışma Ödülü”ne layık görüldü.

Baki Özdoğan'ın Objektifinden: Kahramanmaraş'ta Leyleklerin Sıcağa Tepkisi Baki Özdoğan'ın Objektifinden: Kahramanmaraş'ta Leyleklerin Sıcağa Tepkisi

AKSU TV’NİN GURUR ANLARI

Bu prestijli ödülü, Aksu TV Genel Müdürü Cüneyt Beyit, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. Kahramanmaraş’ın dünyaya açılan penceresi olarak nitelendirilen Aksu TV, bölgenin sesi olmaya devam ediyor.

Editör: İsa Aslantaş