Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki eğitim kurumlarına yönelik fiziki desteklerini sürdürüyor. Son olarak, Kayabaşı Mahallesi'nde bulunan Kayabaşı İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen kilit parke çalışmasıyla öğrencilere daha güvenli ve düzenli bir ortam sunuldu.

EĞİTİM ALANLARINA DEVAMLI DESTEK

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, eğitim alanlarına yönelik desteklerini artırarak sürdürdüklerini belirtti. Okay, göreve geldikleri günden bu yana eğitim alanlarının fiziki şartlarını iyileştirme amacıyla ellerinden gelen desteği verdiklerini ve vermeye devam ettiklerini vurguladı.

Bakırın efsanesi Kahramanmaraş'ta yaşamaya devam ediyor: ABD'den bile ilgi var Bakırın efsanesi Kahramanmaraş'ta yaşamaya devam ediyor: ABD'den bile ilgi var

BAHÇE DÜZENLEMELERİ DEVAM EDİYOR

Başkan Okay, konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi: "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bölgemizdeki okullarımızın fiziki şartlarına destek olma adına çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda, Kayabaşı İlkokulu bahçesinde gerçekleştirdiğimiz düzenlemelerle öğrencilerimize daha sağlıklı ve güvenli bir ortam sunmayı hedefledik. Kıymetli öğrencilerimize hayırlı olsun. Onların güzel bir geleceğe kavuşmaları adına çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz."

Dulkadiroğlu Belediyesi'nin eğitim kurumlarına yönelik projeleri ve çevre düzenleme çalışmaları, ilçedeki okul alanlarının daha yaşanabilir ve öğrencilere uygun bir ortamda eğitim almalarına katkı sağlıyor.