Kahramanmaraş'ın merkez Dulkadiroğlu İlçesi, yerel yöneticilerini belirlemek için gerçekleştirilen seçimlerle hareketlendi. Beş yıl boyunca görev yapacak olan yerel yöneticilerin belirleneceği süreçte, Dulkadiroğlu'nda oy kullanma işlemi tamamlandı ve şimdi oy sayımı devam ediyor.

OY SAYIMI DEVAM EDİYOR

Oy kullanma işlemi sona erdikten sonra, Dulkadiroğlu'nda açılan sandıklardan gelen oyların sayımı başladı. Şu an için açılan sandıkların %14.64'ü sayıldı ve sonuçlar güncellenmeye devam ediyor.

Kahramanmaraş bayram namazı saat kaçta? Kahramanmaraş bayram namazı vakti... Kahramanmaraş bayram namazı saat kaçta? Kahramanmaraş bayram namazı vakti...

AK PARTİ VE YENİDEN REFAH PARTİSİ ARASINDA YARIŞ SÜRÜYOR

Seçimlerin en önemli adayları arasında yer alan AK Parti ve Yeniden Refah Partisi'nin adayları, Mehmet Akpınar ve Necati Okay, yoğun bir yarış içindeler. Şu ana kadar gelen verilere göre:

  • Mehmet Akpınar (Yeniden Refah): %42.42 oy oranıyla 5.776 oy
  • Necati Okay (AK Parti): %38.04 oy oranıyla 5.179 oy

Yeniden Refah Partisi adayı Mehmet Akpınar, şu an için %42.21 oy oranına sahipken, AK Parti adayı Necati Okay ise %38.18 oy oranında bulunuyor.

SONUÇLAR BEKLENİYOR

Dulkadiroğlu'nda seçimi kimin kazandığı merakla beklenirken, oy sayımı devam ediyor ve sonuçlar güncellendikçe kamuoyuyla paylaşılacak. AK Parti mi, yoksa Yeniden Refah Partisi mi kazanacak, bu sorunun cevabı sandıklardan çıkacak sonuçlarla netlik kazanacak. Takipte kalın!