En mutlu günleri zehir oldu! Düğünde seçim kavgası En mutlu günleri zehir oldu! Düğünde seçim kavgası

Interpol Daire Başkanlığı tarafından yürütülen operasyon kapsamında, 'Uluslararası organize suç örgütüne üye olma, kumar oynanması için yer ve imkan sağlama' ile 'yolsuzluk' suçlarından kırmızı bültenle aranan Kazakistan uyruklu O.O.'nun İzmir'de bulunduğu belirlendi.

OPERASYONDA 2 AYRI ADRESE EŞ ZAMANLI BASKIN

Kazakistan'da gerçekleştirdiği uluslararası suçlar ve kılık değiştirme girişimleriyle bilinen şüphelinin İzmir'de olabileceği değerlendirilerek, güvenlik birimleri tarafından 2 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

ŞÜPHELI ADLİ MAKAMLARCA TUTUKLANDI

Operasyon sonucunda O.O., gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı. Öte yandan, sınır dışı işlemlerine devam edildiği bildirildi.

Interpol Daire Başkanlığı, uluslararası işbirliği ve koordinasyon çerçevesinde gerçekleştirilen bu başarılı operasyonla, uluslararası suç örgütleriyle mücadeledeki kararlılığını bir kez daha ortaya koydu. Operasyonun detaylarına dair soruşturma devam ederken, şüphelinin suç örgütüyle bağlantılarına ilişkin derinlemesine araştırmaların sürdüğü belirtildi.