Ovaeymir Mahallesi'nde Silahlı Saldırı: 5 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

Aydın'ın Efeler ilçesine bağlı Ovaeymir Mahallesi'nde yaşanan silahlı saldırı olayı, husumetli iki kişi arasında gerçekleşti. Olayın detaylarına göre, Y.U., mahallede husumetli olduğu belirlenen M.S. tarafından başından ve göğsünden silahla vuruldu. Y.U.'nun ağır yaralandığı olay sonrasında bölgeye hemen çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Kırmızı bültenle aranan suç örgütü lideri Barış Boyun İtalya'da yakalandı Kırmızı bültenle aranan suç örgütü lideri Barış Boyun İtalya'da yakalandı

Hızlı Müdahale ve Olay Yerinde İnceleme Başladı

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Y.U. ambulansla hastaneye sevk edilirken, polis ekipleri de olay yerinde geniş çaplı bir incelemeye başladı. Saldırgan M.S. kısa sürede yakalanarak gözaltına alınırken, olayla bağlantılı olduğu belirlenen T.S., T.M., M.S. ve Y.S. isimli dört şüpheli de polis tarafından gözaltına alındı.

Evlerinde Yapılan Aramada Çok Sayıda Silah Ele Geçirildi

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada ise çok sayıda silah bulundu. Polis ekipleri, ele geçirilen silahları delil olarak kullanmak üzere inceleme altına aldı.

Adli Süreç Başladı: 5 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

Olayla ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan 5 şüpheli, sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi. Adli süreçte şüphelilerin ifadeleri alınacak ve mahkeme kararıyla olayın detayları daha da aydınlatılacak. Silahlı saldırı olayı, mahalle sakinleri arasında endişe ve tedirginliğe neden oldu.

20231116aw077599-5