Son dakika emekli haberleri geliyor! Yerel seçimlerin heyecanı sürerken, emeklilerin çifte zam beklentisi de giderek artıyor. AK Parti'den gelen açıklama ise umut verici.

YENİ DÜZENLEMELER YOLDA

Emeklilere ek zamın gelecek olup olmadığı merak konusu olurken, AK Partili Muhammet Emin Akbaşoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Akbaşoğlu, emekli aylıklarında iyileştirmenin seçim sonrasına bırakılabileceğini belirtti ve Nisan ayında TBMM'nin çalışmalarına başlayacağını hatırlattı.

"İRADEMİZ TAM"

Meclis'te düzenlediği basın toplantısında konuşan Akbaşoğlu, "Emeklilerin alım gücünü artırmak için tüm çalışanlarımızla birlikte kararlıyız. Onları daha iyi bir noktaya taşımak için irademiz tamdır" ifadelerini kullandı.

Enflasyon Durdurulamıyor! Beklentiler Yine Arttı: Dolar 40 TL'yi Aşacak Enflasyon Durdurulamıyor! Beklentiler Yine Arttı: Dolar 40 TL'yi Aşacak

MÜJDELİ HABER: TARİH BELİRLENDİ

Akbaşoğlu, "Haziran sonu veya temmuz başı itibariyle emeklilerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımızla ilgili daha iyileştirici adımları kamuoyuyla paylaşacağız. Buna dair düzenlemelerimizi de gerçekleştireceğiz" şeklinde konuşarak emeklilere müjdeli bir haber verdi.