FOX TV'nin sevilen dizisi "Adım Farah," yeni sezon hazırlıklarına başladı. Bu yeni sezonda, başrolleri Engin Akyürek ve Demet Özdemir üstleniyor. Yönetmen Recai Karagöz, setten ilk kareyi paylaşarak heyecanı artırdı.

"ADIM FARAH" YENİ SEZON HEYECANI

Eylül ayının 2. haftasında izleyiciyle buluşması beklenen "Adım Farah," dizi tutkunlarını heyecanlandırmaya başladı. FOX TV'de yayınlanan bu sevilen dizinin yeni bölümünden gelen bir set fotoğrafı, büyük ilgi gördü.

"ADIM FARAH" SETTE!

FOX TV'nin ekranlarında her Çarşamba izleyiciyle buluşan "Adım Farah" dizisi, yeni sezon için sete çıktı. Setin ilk karesini dizinin yönetmeni Recai Karagöz paylaştı ve dizinin eylül ayının 2. haftasında izleyiciyle buluşacağı müjdesini verdi.

setten-kareler

(GADDAR 18. BÖLÜM) NOW TV izle HD tek parça kesintisiz yeni bölüm (FOX TV) (GADDAR 18. BÖLÜM) NOW TV izle HD tek parça kesintisiz yeni bölüm (FOX TV)

"ADIM FARAH" DİZİSİNDE AYRILIKLAR

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, usta aktör Mustafa Avkıran, "Adım Farah" ekibinden ayrıldı. Dizi, "The Cleaning Lady" formatından uyarlanmış ve Avkıran, "Ali Galip Akıncı" karakterini canlandırıyordu. Ayrılığını duyuran Avkıran, ekip arkadaşlarına veda mesajı gönderdi. Dizinin yeni sezonunda ise Feyyaz Duman'ın kadroya katılacağı haberleri seyircileri heyecanlandırıyor. Yeni sezon, FOX TV ekranlarında farklı bir hikaye ile izleyici karşısına çıkacak.

YENİ BAŞROL HABERİ!

"Adım Farah" dizisi 14. bölümde sezon finali yapacak. Bu final bölümünde, Kerimşah'ın babası olan Behram karakterini canlandıracak özel bir aktör merak konusu olmuştu. İşte bu önemli rol için ödüllü oyuncu Feyyaz Duman seçildi. Duman, ince eleyip sık dokuyarak aldığı teklifler arasından "Adım Farah" dizisinin yeni başrol oyuncusu oldu. Yeni sezonda izleyicilere sürprizlerle dolu bir "Adım Farah" bekliyor..