Kahramanmaraş’ta çelik kasalar açıldı: 1397 tarihi eser bulundu! Kahramanmaraş’ta çelik kasalar açıldı: 1397 tarihi eser bulundu!

Kara para aklama ve verdi kaçakçılığı suçlamalarıyla cezaevine giren ünlü sosyal medya fenomenleri Dilan Polat ve Engin Polat, gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Yaşadıkları cezaevi sürecinde dikkat çeken bir gelişme ise Dilan Polat'ın "pembe oda" talebinde bulunması oldu.

DİLAN POLAT'IN PEMBE ODA TALEBİ NEDENİYLE MERAK UYANDIRAN İDDİALAR!

Dilan Polat'ın cezaevinde eşi Engin Polat ile baş başa vakit geçirebilmek adına yaptığı "pembe oda" talebi, kamuoyunda büyük bir merak uyandırdı.

Peki, pembe oda nedir ve Dilan Polat'ın talebinin arkasında ne gibi nedenler yatıyor?

PEMBE ODA NEDİR?

Pembe oda, kapalı ceza infaz kurumlarında hükümlü ve tutuklulara ayrılan özel bir bölümde, en geç üç ayda bir kez olmak üzere, üç saatten yirmi dört saate kadar eşleriyle mahrem şekilde görüşme imkanı sunan bir uygulamadır. Ancak bu talebin karar yetkisi sadece cezaevi yönetimine aittir.

DİLAN POLAT'IN TALEBİNİN ARDINDAKİ NEDENLER

Dilan Polat'ın "pembe oda" talebinin ardındaki gerçek nedenler ise merak konusu oldu. Bazı spekülasyonlara göre, Dilan Polat'ın bu talebiyle tutuksuz yargılanma şansını artırmayı amaçladığı düşünülüyor.

ENGİN POLAT'IN SESİ NEDEN ÇIKMIYOR?

Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından neredeyse her hafta açıklama yapan sosyal medya fenomeni, eşi Engin Polat'tan hiçbir ses çıkmamasıyla dikkat çekiyor. Engin Polat'ın sessizliği, çiftin geleceği hakkında merak uyandırmakla birlikte, "Nasıl bir plan içindeler acaba?" sorusunu akıllara getiriyor.

DİLAN POLAT'IN AÇIKLAMALARI

Dilan Polat, cezaevine girdikten sonra sık sık basın açıklamaları yaparken, eşi Engin Polat'ın sessizliği ise merak konusu olmaya devam ediyor. Çiftin cezaevi sürecine dair gelişmeler, kamuoyu tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor.

Editör: İsa Aslantaş