Esra Erol'un ATV'de yayınlanan programında gündeme gelen Arzu Emine'nin kim olduğu merak konusu oldu.

Arzu Emine, programda yaptığı açıklamalarda, 13 yaşında evlatlık olduğunu öğrendiğini belirtti.

Şu anda 27 yaşında olan Arzu Emine, evli ve 3 çocuk annesi olduğunu dile getirdi.

HATİCE MEMİŞOĞLU OLAYI NEDİR?

Arzu Emine'nin Esra Erol'un programına katılma sebebi, biyolojik annesi Hatice Memişoğlu'nu bulmak ve geçmişi hakkında bilgi edinmekti.

Arzu Emine, 40 günlükken Trabzon Yurdu'ndan alındığını ifade ederek, ailesinin kendisini neden bıraktığını anlamadığını ve bu konuda meraklı olduğunu söyledi.

esra-arzu

ARZU EMİNE'NİN AÇIKLAMALARI

Arzu Emine, programda yaptığı açıklamalarda, biyolojik annesinin şu anda evli olduğunu belirtti.

Kendisini büyüten annesiyle iyi bir ilişkisi olduğunu vurgulayan Arzu Emine, kim olduğunu, neden terk edildiğini ve geçmişi hakkında bilgileri öğrenmek istediğini dile getirdi.

Programda, Arzu Emine'nin kağıt üzerinde babasının kim olduğunun belirtilmediğini ve bu konuda da merak içinde olduğunu ifade ettiği görüldü.

Arzu Emine, biyolojik annesi Hatice Memişoğlu'nu bulmak ve geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak amacıyla programa katıldığını açıkladı.

ARZU EMİNE'NİN ANNESİ BULUNDU! MUCİZE GERÇEK OLDU

Arzu Emine'nin annesi Hatice Memişoğlu, duygusal bir canlı yayınla bulundu. Hatice Hanım, Arzu Emine'yi bırakmadığını, Trabzon Çocuk Yetiştirme Yurdu'na gitmesinin sebebini açıkladı.

İlk kimliğinin hala kendisinde olduğunu belirten Hatice Memişoğlu, Arzu Hanım'ın kardeşleri olduğunu ve kendilerinden haberdar olduklarını ifade etti.

29 Şubat'a Kadar Başvurun, 6.000 TL Nakit Kazanma Şansını Kaçırmayın! 29 Şubat'a Kadar Başvurun, 6.000 TL Nakit Kazanma Şansını Kaçırmayın!

Babaannesi kaybedilen Arzu Emine'nin olayı yüzünden babasını verdiklerini söylerken duygu dolu anlar yaşandı.