Mahmut Özer, Esra Erol'ın programında gündeme gelmiş bir isimdir. Peki, Mahmut Özer kimdir ve Naciye Özer olayı nedir?

Mahmut Özer, Naciye Özer ile yaşadığı olayla kamuoyunun dikkatini çekti. Mahmut Bey, eşi Naciye Özer ile yaşadığı sorunları açıkladı.

OLAYIN GELİŞİMİ

Mahmut Özer, eşi Naciye Özer ile kavga ettikten sonra evden ayrıldı. İddialara göre, Mahmut Bey, evi terk ederken ablasının yanına gitmek üzere evden ayrıldı. Ancak daha sonra Cengiz isimli bir kişiyi arayarak ondan alınmasını istedi.

Mahmut Bey, ablasının yanında sadece 3 gün kalabildi. Ardından Cengiz Bey, Mahmut Bey'i ablasının yanından aldı.

İKİNCİ PLAN

Mahmut Bey, eşi Naciye Hanım ile telefonla görüşmüş. Cengiz Bey yanında değilken geri dönmek istediğini ifade etti. Ancak Cengiz Bey yanındayken boşanmak istediğini söyledi.

Türkiye ve Suriye Arasında Normalleşme Görüşmeleri Yeniden Gündemde Türkiye ve Suriye Arasında Normalleşme Görüşmeleri Yeniden Gündemde

EVLİLİK VE SORUNLAR

Mahmut Bey, 15 yıllık evliliklerinin mutlu geçtiğini belirtti. Ancak eşinin kendisine aşırı derecede bağımlı olduğunu söyledi. Eşinin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için elini yüzünü yıkadığını, çorap giydirdiğini ifade etti. Ayrıca, eşinin sık sık yalan söylediğini belirtti.

ÇOCUKLAR VE AYRILIK

Mahmut Bey ve Naciye Hanım'ın 15 yıllık evliliğinden üç çocukları olduğunu söyledi. Mahmut Bey, eşinin Cengiz Bey'den şiddet gördüğünü iddia etti. Eşi Naciye Hanım'ı stüdyoya beklediğini ifade etti. 17 Ağustos'ta eşinin kaçtığını ve bir mesaj bıraktığını belirtti.

KAÇIŞ VE KAYBOLMA

Mahmut Bey, eşinin ikinci bir hat kullandığını ve köy muhtarıyla kaçtığını iddia etti. Eşinin Alanya civarında görüldüğünü, ancak Konya'dan kaybolduğunu dile getirdi.

Sonuç

Mahmut Özer ve Naciye Özer olayı, Esra Erol'ün programında tartışılan ve kamuoyunu meşgul eden bir konu haline gelmiştir. Mahmut Bey'in açıklamaları, çiftin evlilik sorunlarını ve yaşadıkları olayın detaylarını ortaya koymaktadır. Bu olayın gelişmeleri kamuoyu tarafından yakından takip edilmektedir.

Editör: İsa Aslantaş