İstanbul'da yasadışı bahis ve kara para aklama suçlamaları kapsamında gerçekleştirilen soruşturmanın ardından el konulan lüks araçlar, şimdi Türkiye'nin uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar'da sahne aldı.

662. BÖLÜMDE FENOMEN ARAÇLARIN İZİ SÜRÜLDÜ

18 yıldır izleyicileri ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar dizisinin 662. bölüm çekimlerinde, fenomenlere ait lüks araçlar dikkat çekti. İstanbul polisinin devriye görevlerinde kullanılan bu özel araçlar, dizinin senaryosuna ilham kaynağı oldu.

HÜSNÜ ÇOBAN'IN YENİ MACERASI

2 Şubat Cuma günü ekrana gelecek olan 662. bölümde, Rıza Baba ve ekibine ayrılan lüks araç, bu kez Hüsnü Çoban tarafından kullanılmak üzere teslim ediliyor. Sevilen karakter Hüsnü Komiser, direksiyonun başına geçerken "Öf öf yağ gibi akıyor yağ" sözleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca, araçla çekilen selfie sosyal medyanın gündeminde kendine yer buldu.

ARKA SOKAKLAR HER CUMA KANAL D'DE

D Media'nın yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar dizisi, her cuma akşamı Kanal D'de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Polisiye olayları konu alan dizi, bu defa el konulan lüks araçlarla izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor.

MasterChef Halil Keçe kimdir? MasterChef 2024 yarışmacısı Halil Keçe hakkında bilgiler... MasterChef Halil Keçe kimdir? MasterChef 2024 yarışmacısı Halil Keçe hakkında bilgiler...
Editör: İsa Aslantaş