Gaziantep'in elektrik tedarik şirketlerinden birisi olan "Toroslar EDAŞ", kentin elektrik kesintileri konusunda özenle çalışmalarını sürdürüyor ve bu kesintilerin vatandaşlara duyurulmasına öncülük ediyor. Her zaman olduğu gibi, Toroslar EDAŞ tarafından sunulan güncel bilgilere göre, İzmir'deki planlı elektrik kesintileri hakkında detaylı bilgilere erişmek artık çok daha kolay.

MANİSA'DA KESİNTİSİZ BİLGİ

Gaziantep'teki vatandaşlar için elektrik kesintilerini takip etmek ve ne zaman yaşanacağını öğrenmek daha da basit hale geldi. Toroslar EDAŞ internet sitesi üzerinden güncel bilgilere erişim sağlayarak, gün gün ve saat saat planlanan kesintileri sorgulayabilirsiniz. Bu sayede, Manisa'da yaşayan vatandaşlar kesintilerin yol açtığı olumsuz etkilerden korunuyorlar.

EVDEN ÇALIŞANLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİ

Özellikle evden çalışan vatandaşlar için elektrik kesintilerinin ne zaman olacağını öğrenmek büyük önem taşıyor. Gediz'in sunmuş olduğu bilgiler sayesinde, işlerini sürdüren vatandaşlar planlarını buna göre yapabiliyorlar. Bu sayede iş aksamaları önlenebiliyor ve verimlilik artırılıyor.

20 EYLÜL 2023 ÇARŞAMBA KESİNTİ BİLGİLERİ

Toroslar EDAŞ, 20 Eylül 2023 Çarşamba günü Gaziantep'te hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacağına dair bilgileri vatandaşlarla paylaştı. Bu bilgilere Toroslar EDAŞ, internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler hakkında ayrıntılı bilgi edinerek hazırlıklı olabilirsiniz.

Bu gençlerimize ne oluyor... İzmir'de anne ve babasını tek tek öldürdü Bu gençlerimize ne oluyor... İzmir'de anne ve babasını tek tek öldürdü

GAZİANTEP ELEKTRİK KESİNTİSİ

Gaziantep elektrik kesintileri şu ilçelere göre haberimizde yer almaktadır. İşte Gaziantep elektrik kesintileri:

ŞAHİNBEY ELEKTRİK KESİNTİSİ

Şahinbey ve Gaziantep'in diğer ilçelerinin elektrik kesintileri hakkında bilgi almak için GAZİANTEP ELEKTRİK KESİNTİSİ 'ne tıklayınız.