Kahramanmaraş'ta 26 yaşındaki otomobil tutkunu Ahmet Kuş, babasından yadigar kalan Tofaş marka otomobilini bambaşka bir hale getirdi.

Dış görünüşü klasik Tofaş'ı andıran otomobilin içi, lüks bir BMW'yi aratmıyor. BMW parçalarıyla döşenen otomobil, görenleri şaşırtıyor.

disi-tofas-ici-bmw_1

350-400 BİN LİRASI GÖZDEN ÇIKARDI

Ahmet Kuş, babasından kalan Tofaş'a adeta bir servet yatırdı. 350-400 bin lira harcayarak otomobilin içini BMW döşemesi, ses sistemi ve sunroof gibi lüks detaylarla donattı. Far tasarımlarını da yenileyen Kuş, otomobiline bambaşka bir hava kattı.

disi-tofas-ici-bmw_2

TEKLİFLERİ REDDETTİ

Otomobilini görenler hayranlıklarını gizleyemiyor. Bazıları "Bu nasıl araba?" diye sorarken, kimileri de "Helal olsun" diyerek Kuş'u tebrik ediyor. Otomobilini satın almak isteyenler de oldukça fazla. Kuş, 450 bin TL'ye kadar çıkan tekliflere rağmen otomobilini satmayı düşünmüyor. Emek ve sevgisini kattığı bu özel otomobili elden çıkarmak istemiyor.

Kahramanmaraş'ta 18 yaş üzerine müjde: OGM memur alımını başlatıyor Kahramanmaraş'ta 18 yaş üzerine müjde: OGM memur alımını başlatıyor

disi-tofas-ici-bmw_3

GELECEKTE NE OLACAK?

Ahmet Kuş şu an için otomobilini satmayı düşünmese de, ilerleyen zamanlarda ne olacağını Allah'ın bileceğini söylüyor. Belki de bir gün bu özel Tofaş'ın yeni bir sahibi olacak.

disi-tofas-ici-bmw_4

disi-tofas-ici-bmw_5