Kahramanmaraş haberleri Haberleri

kahramanmaraş haberleri haberleri ve güncel kahramanmaraş haberleri gelişmeleri, kahramanmaraş haberleri ile ilgili tüm video, kahramanmaraş haberleri fotoğrafları ve kahramanmaraş haberleri haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümü etkinlikleri dahilinde şehirde birbirinden önemli etkinlikler gerçekleştirilecek.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesinde yetişen ve önemli özelliklere sahip olan Çağlayancerit Cevizi, Avrupa Birliği tarafından coğrafi işaret tescili aldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda AKBEL bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacağını duyurdu.

KAHRAMANMARAŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş'ın da içerisinde bulunduğu 32 il için sarı kodlu uyarı verdi.

TÜRKOĞLU

Türkoğlu Belediyesi tarafından başlatılan ‘Alo Evde Bakım’ hizmeti tüm hızıyla devam ediyor.

KAHRAMANMARAŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş’ın Andırın ve Göksun ilçeleri için kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaptı. Yapılan açıklamada vatandaşların kuvvetli sağanak yağışlara...

ELBİSTAN

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Elbistan’da bir bölgenin sanayi alanı olarak belirlenmesiyle ilgili alınan kararın Resmi Gazete'de yayınlandığını duyurdu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'taki şelale ve eşsiz doğa güzellikleri keşfedilmeyi bekliyor.

AFŞİN

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde sürücünün kontrolünü kaybettiği otomobil önce elektrik direğine sonra ahır duvarına çarpması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi...

KAHRAMANMARAŞ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş Havalimanı’nın 2023 yılı Mayıs ayına ait hava yolu...

ELBİSTAN

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kullandığı traktörün tekerine sıkışarak ve traktörün altında kalan yaşlı adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'taki bazı yerlerin sanayi alanı olarak belirlenmesi kararlaştırıldı. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Kararları, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl