Hakkari Jandarma komutanlığı fidan dikildi hayvanlar beslendi 


Hakkari İl Jandarma Komutanlığı, Çocuklarla El Ele Vererek Fidan Dikti ve Hayvanları Besledi

Hakkari İl Jandarma Komutanlığı personeli, "Hakkâri’de Nefes Olmaya" sloganıyla Zap İlkokulu öğrencilerini karakolda ağırlayarak önemli bir etkinliğe imza attı. Bu özel etkinlikte, hem çocuklara doğa sevgisi aşılanırken hem de hayvanlara yardım eli uzatıldı. İşte detaylar:

Çocuklar Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandı

Jandarma personeli, "Hakkâri’de Nefes Olmaya" projesi çerçevesinde Zap İlkokulu öğrencilerini misafir etti. Bu güzel etkinliğin amacı, çocuklara doğa ve hayvan sevgisini aşılamak, aynı zamanda çevre farkındalığını ve hassasiyetini artırmaktı. Çocuklar, jandarma personeliyle birlikte hayvanları besledi ve kendi isimlerini verdikleri fidanları toprakla buluşturarak doğaya katkıda bulundular.

Cezaevi Çekişmesi: Seçil Erzan, Bahar Candan'dan sonra Dilan Polat'la Aynı Koğuşta! Cezaevi Çekişmesi: Seçil Erzan, Bahar Candan'dan sonra Dilan Polat'la Aynı Koğuşta!

Hakkari İl Jandarma Komutanlığı'nın bu anlamlı etkinliği, çocuklar arasında doğa ve hayvan sevgisinin artmasına katkı sağlarken, aynı zamanda çevreye duyarlılık konusunda önemli bir adım atıldığını gösterdi.

Editör: Haber Editörü