Web siteniz için organik trafiğinizi arttırmak istiyor ve sitenizin Google arama motorunda daha üst sıralarda yer almasını mı arzuluyorsunuz? Seo Temel web sitesinde tek bir tıklamayla içerik siparişi vererek web sitenizin daha üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı

Oluşturacağınız içerik siparişi için mevcut tarifeler arasından seçim yapmanız gerekiyor. Her bir tarifenin kendine göre avantajları bulunuyor. Üstelik her bir tarife, sahip olduğu özelliklere bağlı olarak ücretlendirme yapıyor. Böylelikle her müşteri için kolaylık sağlanıyor.

Mevcut içerik tarifelerini inceledikten sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Ardından makale ya da makalelerinizin siparişini oluşturabilirsiniz. Web siteniz için en uygun ve aradığınız özellikleri göz önünde bulundurarak sipariş vermeniz sizin için olduğu kadar bizler için de önemli.

"Temel" Sipariş Tarifesi
Temel içerik siparişi içeriğinde bir içerik için aranan en temel özellikleri kapsayan içerik tarifesidir. Pek çok müşterinin tercih ettiği bu tarife tüm web siteleri için uygundur. Anahtar kelime kullanımı ve SS ile oluşturtulan başlıklar esas alınan bir pakettir. Temel içerik siparişi genel özellikleri;

7/24 destek
Odak anahtar kelime çalışması
SSS ile oluşturulan alt başlıklar

"Standart" Sipariş Tarifesi
Standart içerik siparişinin özellikleri temel paketten daha fazladır. Standart paket en çok tercih edilen tarifedir. Bir arama motorunda geçerlilik sağlayacak tüm özellikler içerisinde yer alır. Detayları aşağıda inceleyebilirsiniz. Standart içerik siparişi genel özellikleri;

7/24 destek
Odak anahtar kelime çalışması
SSS ile oluşturulan alt başlıklar
Uzun kuyruklu anahtar kelimeler
Semantik kelime çalışması
Meta başlık ve açıklama

"Profesyonel" Sipariş Tarifesi
Adından da anlaşılacağı üzere bu tarife en çok özelliğe sahip olan pakettir. Bu tarifede yer alan telifsiz görseller ve photoshop özelliği diğer tarifelerde olmayıp, pek çok müşterinin dikkatini çekiyor. Ek olarak diğer tarifelerden ayrıldığı bir diğer yer ise kaynakça alanıdır.

Profesyonel içerik siparişi genel özellikleri;

7/24 destek
Odak anahtar kelime çalışması
SSS ile oluşturulan alt başlıklar
Uzun kuyruklu anahtar kelimeler
Semantik kelime çalışması
Meta başlık ve açıklama
Telifsiz stok görseller
Photoshop görsel iyileştirmesi
Kaynakça alanı

Makale Siparişi Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İçerik siparişi yani makalenin siparişini oluştururken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Bunlar;

Makalenizin konusunu ve içeriğini belirlerken web sitenizi göz önünde bulundurun.
Sipariş ettiğiniz makale için kelime sayısı belirlerken çok kısa ya da çok uzun değerlerden kaçının. Kısa metinlerin analizi gerçekleşmeyeceği gibi uzun metinler de bir yerden sonra okuyucunuzu sıkabilir.
Anahtar kelimelerinizi mümkünde alanınızın trendleri arasından seçin. Örneğin alanınız perde tekstili ise bu alana dair trend yani popüler anahtar kelimelere odaklanın.
SEO uyumlu makaleler için kriterleri bilmiyorsanız öncelikle bilgi alın ve bu konudaki bilginizi yazar ekibiyle paylaşın. Böylece net istekler üzerinden gidilerek yanlış payı azaltılır.
İçerikte beklediğiniz özelliklere göre sipariş paketi seçin. Bu bağlamda önce paket içeriklerini inceleyin ve ardından sipariş verin.

Editör: TE Bilisim