Instagram kullanıcıları, artık başka bir kullanıcıya takip isteği gönderirken sebep belirtme zorunluluğuyla karşı karşıya kalacaklar.

ALESSANDRO PALUZZI, YENİ ÖZELLİĞİN DETAYLARINI PAYLAŞTI
Instagram'a gelen yenilikleri önceden tahmin edip paylaşmasıyla bilinen Alessandro Paluzzi, bu sefer platformda yapılacak değişikliği duyurarak detayları paylaştı.

Türkiye'nin İkinci Astronotu Uzaya Tuva Cihangir Atasever Ne Zaman Yolculuk Edecek? Türkiye'nin İkinci Astronotu Uzaya Tuva Cihangir Atasever Ne Zaman Yolculuk Edecek?

Paluzzi'nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre, artık hesabını gizli tutan kullanıcılar, birine takip isteği gönderirken neden takip etmek istediklerini belirtmek zorunda kalacaklar. Bu yeni özellik, takip isteği gönderilen kişinin talebi atanın kim olduğunu daha iyi anlamasına olanak tanıyacak.

BEKLENEN DETAYLAR YAKINDA PAYLAŞILACAK
Yeni özelliğin ne zaman devreye gireceği ve kullanıcıların nasıl etkileneceği konusunda daha fazla detayın yakın zamanda paylaşılması bekleniyor. Instagram kullanıcıları, bu değişikliğin ardındaki amaçları ve nasıl bir deneyim yaşayacakları konusundaki meraklarını gidermeyi bekliyor.